Június 20-án (vasárnap) délután az Eger csapatához utaztunk. A két csapat már többször találkozott egymással.  A már keleti örökrangadónak számító mérkőzés jól indult számunkra. A kickoff returnt követő  támadássorozatunkat pontokkal tudtuk befejezni.

A szolnoki mérkőzést követően kissé átszervezet offense  falnak  és a remek futásoknak köszönhetően ment a csapat szekere. A defense is rendesen odatette magát.  Kulcsfontosságú pilanatokban tudott labdát szerezni az Egriektől. A mérkőzés feléig mi irányítottuk a  mérkőzést. Már már az "ezüstkorszakot" idézte a csapat játéka. Még nem volt magabiztos a vezetésünk. A red  zone-ban támadhattunka TD ért, de sajnos a néhány elkerülhető hibának és a játékvezetőknek köszönhetően  mindőssze egy mezőnygól sikerült. Így 12-10-es vezetéssel sikerült befejezni az első félidőt. A második  játékrészben aztán jött a fekete leves. Az egri támadók nagy percei következtek. Nemsokkal a vége előtt  átvették a vezetést, amit a rangadó végéig meg is tudtak tartani. A csapatunk támadó sora ugyan még vitt  egy touchdownt, de már csak szépíteni tudott az eredményen. Így a mérkőzés 30:16 hazai gyözelemmel zárult.

Legközelebb július 10-én, az Újbuda Rebels csapatát fogadjuk.